Boostclub Klub Językowy | Polityka Prywatności dla Boost Club – Klub Językowy
590
page-template-default,page,page-id-590,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.0.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Polityka Prywatności dla Boost Club – Klub Językowy

Wprowadzenie

1.1 Niniejsza Polityka Prywatności („Polityka”) dotyczy przetwarzania danych osobowych przez Boost Club – Klub Językowy („Szkoła”, „my”), w związku z korzystaniem z naszej strony internetowej, usług edukacyjnych, a także profilów na platformach społecznościowych takich jak TikTok, Instagram i Facebook.

1.2 Celem Polityki jest zapewnienie transparentności w zakresie gromadzenia, używania i przechowywania danych osobowych użytkowników („użytkowników”, „Państwa”).

Zakres danych osobowych

2.1 Gromadzimy dane osobowe, które Państwo nam dostarczacie dobrowolnie podczas korzystania z naszych usług, w tym, ale nie wyłącznie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, dane dotyczące płatności oraz inne informacje wprowadzone podczas rejestracji lub korzystania z naszych usług.

2.2 Szkoła może również gromadzić dane o Państwa użyciu naszej strony internetowej i usług, takie jak typ przeglądarki, system operacyjny, strony odwiedzane przed i po naszej stronie, czas spędzony na stronie i inne dane statystyczne.

Cel przetwarzania danych

3.1 Dane osobowe są przetwarzane w celu:

Realizacji usług edukacyjnych,

Komunikacji z użytkownikami odnośnie do usług,

Prowadzenia działań marketingowych, o ile użytkownik wyraził na to zgodę,

Poprawy jakości usług i doświadczeń użytkowników.

Prawa użytkowników

4.1 Użytkownicy mają prawo do:

Dostępu do swoich danych osobowych,

Sprostowania nieprawidłowych lub niekompletnych danych,

Usunięcia swoich danych osobowych,

Ograniczenia przetwarzania danych,

Przenoszenia danych,

Sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

4.2 Aby skorzystać z powyższych praw, prosimy o kontakt na adres e-mail:

[BOOSTCLUBPOZNAN@gmail.com].

 

 

Zabezpieczenie danych

5.1 Szkoła stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem.

Udostępnianie danych

6.1 Dane osobowe użytkowników mogą być udostępniane stronom trzecim wyłącznie w celu realizacji usług na rzecz Szkoły, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Każda strona trzecia, której udostępniamy dane osobowe, zobowiązana jest do ochrony tych danych w sposób zgodny z tą polityką.

Zmiany w polityce prywatności

7.1 Szkoła zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Aktualna wersja Polityki zawsze będzie dostępna na naszej stronie internetowej.

Kontakt

8.1 W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych lub Polityki Prywatności, prosimy o kontakt na adres e-mail: [BOOSTCLUBPOZNAN@gmail.com].

Data ostatniej aktualizacji: 11.03.2024r.